Stavební, dopravní i strojírenské firmy se mohou…

Stavební, dopravní i strojírenské firmy se mohou připojit k podnikatelské misi prezidenta republiky do Maďarska

Stavební, dopravní i strojírenské firmy se mohou připojit k podnikatelské misi prezidenta republiky do Maďarska

Hospodářská komora České republiky si dovoluje pozvat české podnikatele na doprovodnou podnikatelskou misi prezidenta republiky, Miloše Zemana, do Maďarska, jejíž organizací byla Hospodářská komora pověřena. Mise se bude konat v termínu od 14. do 16. 5. 2019, přičemž podnikatelská delegace bude vedena prezidentem HK ČR, panem Vladimírem Dlouhým.

Cesta se uskuteční vládním speciálním letadlem. V rámci programu mise se čeští podnikatelé budou moci s prezidentem republiky zúčastnit nejen podnikatelského fóra dne 15. 5. 2019, které bude pan prezident zahajovat, ale také uvítací číše vína na pozvání Velvyslanectví České republiky v Budapešti, dne 14. 5. a společenského setkání 15. 5. 2019.

Členové podnikatelské delegace budou mít také několik příležitostí pro setkání se svými maďarskými protějšky, a to při B2B jednáních v druhé části podnikatelského fóra. Dále je v jednání také návštěva pro část delegace elektrárny Paks a veletrhu INDUSTRY DAYS & MACH-TECH 2019, jež se koná v Budapešti v termínu 14. – 17. 5. 2019.

Mise by se měly zúčastnit především firmy zaměřené na jadernou energetiku a s tím související subdodávky, strojírenství, vodohospodářský průmysl včetně čističek odpadních vod, železniční a kolejovou dopravu, dopravní infrastrukturu, kolejová vozidla, stavební průmysl, automobilový průmysl a oblast speciálu.

Záloha na účastnický poplatek činí 1.346,- EUR, pro členy HK ČR je poplatek snížen na 1.212,- EUR. Účastnický poplatek zahrnuje:

  • dopravu vládním speciálním letadlem,
  • ubytování se snídaní,
  • místní přepravu,
  • podíl na pronájmu prostor,
  • podíl na cateringu,
  • službu pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady spojené s přípravou mise.

V případě, že máte zájem se této podnikatelské mise zúčastnit, zašlete, prosím:

  • vyplněnou závaznou přihlášku (MS Word + scan s podpisem statutárního zástupce a razítkem),
  • profil v Aj (MS Word),
  • snímek do prezentace v Aj (Power Point),
  • scan cestovního pasu (strana s fotografií).

na e-mailovou adresu talafus@komora.cz a do kopie na adresu mullerova1@komora.cz, a to nejpozději do pondělí 29. 4. 2019.

Na podnikatelskou misi budeme připravovat katalog českých firem společně s agenturou PP Agency. Každá účastnická firma bude mít základní zápis v katalogu zdarma. Ten se bude distribuovat partnerům na podnikatelských setkáních v uvedených městech a mohou zde inzerovat i firmy, které se mise účastnit nebudou. V tomto případě, prosím, kontaktujte přímo agenturu, která Vám sdělí podrobnější podmínky Vaší propagace: Petr Chmela, obchodní ředitel, chmela@ppagency.cz, tel.: +420 736 752 715.

Vydáno: 26.04.2019


Soubory ke stažení

Závazná přihláška 42.75 KB stáhnout
Profil v AJ 50.90 KB stáhnout
Prezentace-firma 173.36 KB stáhnout