Připravili jsme pro Vás další „CHYTRÝ" WORKSHOP

Připravili jsme pro Vás další „CHYTRÝ" WORKSHOP

Připravili jsme pro Vás další „CHYTRÝ" WORKSHOP

Věděli jste, že pomocí digitálního vidění a robotických operací můžete přispět ke zvýšení kvality produkce Vaší firmy? Přijďte si spolu s námi prodiskutovat možné nasazení automatizační techniky ve Vaší firmě. Workshop se tentokrát zaměří na využití robotiky a automatického testování. K vidění bude i „živý robot"!

Workshop s názvem „Inteligentní roboti a automatizace ve Vaší firmě" se uskuteční 25. ledna 2018 od 9:00 hod ve velké zasedací místnosti Jihočeské hospodářské komory.

Mimo jiné se dozvíte o nové výzvě programu Technologie, jež se zaměřuje na podporu růstu a posilování konkurenceschopnosti malých a středních podniků prostřednictvím digitální transformace.

Zajímá Vás způsob spolupráce mezi roboty a lidmi? Registrujte se již nyní on-line. Nebo napište na belohlavova@jhk.cz.

Program workshopu naleznete v přiložené pozvánce.

Jedná se o již třetí workshop ze série odborného vzdělávání, který přibližuje postupné zavádění prvků průmyslu 4.0 do firem v rámci projektu Pohraniční region 4.0 – společně.digitálně.utvářet. Těšit se můžete již brzy na další témata. Sledujte naše stránky a využijte příležitosti dozvědět se, jak Vaší firmu udělat „chytřejší". Bližší informace o projektu naleznete na stránce https://grenzregion-digital.eu/cs/.

Vydáno: 12.01.2018


Soubory ke stažení

Pozvánka 1.97 MB stáhnout