Podnikatelská mise do Gruzie a Ázerbájdžánu

Podnikatelská mise do Gruzie a Ázerbájdžánu

Podnikatelská mise do Gruzie a Ázerbájdžánu

Možnost získat nové kontakty v Gruzii a Ázerbájdžánu budou mít firmy díky podnikatelské misi. Hospodářská komora je pověřena organizací podnikatelské mise doprovázející ministryni průmyslu a obchodu ČR Martu Novákovou na její 1. zahraniční cestu ve funkci ministryně průmyslu a obchodu a to do Gruzie (Tbilisi, Batumi) a Ázerbájdžánu (Baku). Podnikatelská mise se uskuteční ve dnech 11.- 14.9. 2018. K přípravě první části mise v Ázerbájdžánu přizvala HK ČR ke spolupráci Komoru pro hospodářské styky se SNS.

Hlavním cílem doprovodné podnikatelské mise je posílení ekonomických vztahů mezi českými a gruzínskými resp. ázerbájdžánskými exportéry, importéry a investory a upevnění již stávajících obchodních vazeb.

V průběhu cesty se kromě podnikatelských fór, které zahájí paní ministryně Marta Nováková, a navazujících dvoustranných firemních schůzek uskuteční množství dalších jednání a přijetí. V programu se také počítá se společenským setkáním účastníků mise s ministryní průmyslu a obchodu, zástupci ZÚ Baku a ZÚ Tbilisi. V jednání je také účast českých firem na jednáních v rámci zasedání Mezivládní komise pro dvoustrannou hospodářskou spolupráci ČR – Gruzie. Předběžný návrh programu naleznete v přiložených dokumentech. 

Na podnikatelskou misi bude HK ČR připravovat katalog českých firem společně s agenturou PP Agency. Každá účastnická firma bude mít základní zápis v katalogu zdarma. Ten se bude distribuovat partnerům na podnikatelských setkáních v uvedených městech a mohou zde inzerovat i firmy, které se mise účastnit nebudou. 

Uzávěrka přihlášek je již v pondělí 13.8.2018. Kapacita je omezená.

V případě zájmu o bližší informace, inzerci či přihlášení kontaktujte oblastní kancelář Jihočeské hospodářské komory. 

 

Vydáno: 03.08.2018


Soubory ke stažení

Předběžný návrh programu mise 107.14 KB stáhnout