Nabídka získání nových obchodních kontaktů na…

Nabídka získání nových obchodních kontaktů na Taiwanu

Nabídka získání nových obchodních kontaktů na Taiwanu

Pro firmy v Jihočeském kraji máme k dispozici ojedinělou nabídku prezentace na Smart City Summit&Expo 2018 v Taipei, která je podpořena spoluprací s Jihočeským krajem. Jedná se o významnou příležitost jak navázat nové obchodní vztahy a kontakty na Taiwanu.

Díky nabídce Taiwanského ekonomického a kulturního zastoupení na Smart City Summit & Expo 2018, bude v případě dostatečného počtu partnerů (min. 5 partnerů), možno využít prezentace na Smart City Summit&Expo 2018, která bude probíhat ve dnech 27. až 30. 3. 2018 v Taipei a to konkrétně:
• Účastníci budou mít možnost bezplatně prezentovat svou firmu v rámci společného stánku Jihočeského kraje, který bude zároveň fungovat jako jednací zóna.
• Dále získáte možnost zprostředkování schůzek s Vašimi novými obchodními partnery na základě Vašeho předběžně projeveného zájmu a Vašich požadavků.
• Máte možnost zúčastnit se přednášek (200 přednášejících) a veletrhu, kterého se účastní přes 23 tis. návštěvníků.

Prezentace firem přitom bude bezplatná. Účastníci si budou hradit pouze náklady na dopravu, ubytování a stravu na Taiwanu (celkové předpokládané náklady cca 38.000 Kč/osobu). Zajištění účasti, doprava na místě a organizační podpora bude zajištěna Jihočeským krajem.

V případě Vašeho zájmu prosím závazně potvrďte svou účast na adresu wawreynova@jccr.cz, a to nejpozději do 12.01.2018. Na základě počtu přihlášených bude rozhodnuto o účasti Jihočeského kraje.

V případě zájmu o další informace, se prosím obracejte na výše uvedený email.

Vydáno: 08.01.2018


Soubory ke stažení

Prezentace 8.31 MB stáhnout
Brožura 2.34 MB stáhnout