Jihočeské firmy mohou do 27.11. znovu žádat o…

Jihočeské firmy mohou do 27.11. znovu žádat o Podnikatelský voucher

Jihočeské firmy mohou do 27.11. znovu žádat o Podnikatelský voucher

V průběhu listopadu mají malé a střední firmy z Jihočeského kraje bez odvětvového omezení příležitost opět požádat o tzv. Podnikatelský voucher určený pro spolupráci mezi podnikatelskými subjekty z Jihočeského kraje a výzkumnými organizacemi z ČR.

Tuto nabídku od začátku fungování programu využilo již 60 podnikatelů, kteří úspěšně nastartovali spolupráci s výzkumnou organizací k vyřešení konkrétní potřeby související s rozvojem jejich podnikání a posunuli hranice svého businessu o inovaci dál, kterou by bez pomoci specializovaného pracoviště nemohli uskutečnit.

Jihočeský vědeckotechnický park, a.s. proto vyhlašuje druhé kolo Výzvy 2018 Jihočeských podnikatelských voucherů. Druhé doplňující kolo výzvy 2018 bude pro podávání žádostí otevřeno od 9. 11. 2018 do 27. 11. 2018. Pro druhé kolo výzvy je alokováno 540 000 Kč.

Podmínky Programu a postupy podávání žádostí, stejně jako seznam oprávněných poskytovatelů služeb, se neměnily. To znamená žádost se vyplňuje do on-line formuláře na webových stránkách www.inovoucher.cz a přikládá se k ní nabídka od poskytovatele znalostí. Vyplněný a odeslaný formulář je doručen na kontaktní email, který je uveden v žádosti. Veškeré dokumenty je nutné vytisknout a podepsat, a teprve poté je možné žádost odevzdat na podatelně Krajského úřadu Jihočeského kraje v úředních hodinách.

Veškerou programovou dokumentaci naleznete v části "Ke stažení".

 

Zdroj: Jihočeský vědeckotechnický park, a.s.

Vydáno: 19.11.2018