Členi Členům

15% sleva na inzerci

Marketing

Inzertní a kulturní noviny Partner jsou tištěným regionálním inzertním médiem, určeným především pro zveřejňování firemní plošné inzerce s nabídkami zboží a služeb malých i velkých firem, podnikatelů a živnostníků. Vychází pravidelně každý měsíc již od roku 1995. Za svou dobu existence se Partner stal známým a přínosným médiem pro inzerující firmy.

Distribuce probíhá pravidelně začátkem každého měsíce v nákladu 40 000 kusů (nejvyšší náklad ze všech zdarma distribuovaných médií v regionu). Náklad pokryje plošně 99 % okresu Tábor. Distribuci provádí Česká distribuční a.s., která od roku 2019 roznáší Partnera o víkendu (minimum tiskovin ve schránkách). Účinnost inzerce potvrzuje zvyšující se počet stálých inzerentů.

Obsahem je plošná inzerce všeho druhu, PR články, rozhovory, řádková inzerce, kulturní přehledy, zajímavosti, soutěže atd. Grafická úprava inzerce je zdarma.

Vychází také na webu www.inzercepartner.cz.

Zvýhodnění pro členy:

Členům Jhk nabízíme slevu 15 % z ceny inzerce.

Název společnosti: Pavel Křížovský
Sídlo: Malšice 309, Malšice 39175, okres Tábor
Kontaktní osoba:
Web: www.inzercepartner.cz
Sdílet:
Zpět
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.