#jihoceskepodnikani
Menu

Katalog Členi Členům

Individuální psychologické poradenství

Poradenství COVID-19

Vzhledem k tomu, že lidé potřebují pomoc v tomto čase ještě o něco víc, rozhodli jsme Vám nabídnout individuální psychologickou podporu. Uvědomujeme si, že v krizové situaci se my lidé necítíme dobře a zkrátka se bojíme. Panika je v podstatě velká vnitřní nejistota, strach a úzkost. Bojíme se o sebe, ale i své blízké. I když se snažíme nepropadat panice, omezení se nás dotýkají psychicky i materiálně.

Odborníci z našeho týmu se rozhodli nabídnout krizové konzultace formou telefonické podpory.

Odměna za tuto pomoc bude o 25% nižší oproti standardnímu ceníku.

Jak to funguje?
Napište e-mail na: info@educoprosperity.cz

V nejbližší možné době se Vám ozveme. Sice je v našich silách podpořit omezený počet lidí, ale věříme, že i tak můžeme být užiteční.

Zvýhodnění pro členy:

Rozhodli jsme, že po dobu nouzového stavu související s COVID-19 budeme uveřejňovat všechny nabídky jihočeských firem určené nejen pro členské firmy, které Vám podnikatelům pomohou překlenout současnou situaci a vyřešit nepříjemné situace při Vašem podnikání.

Zpět
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.