Proč členství

Výhody členství

Zvyšujeme Vaši prestiž - používejte logo „člen JHK" na svých elektronických a tištěných dokumentech, dává Vám punc solidní a stabilní firmy.

Denně zpracováváme Vaše podnikatelské dotazy – nevíte jak začít podnikat v zahraničí, jak naložit s bioodpadem, jak vyřešit účetní případ...neztrácejte čas a obraťte se vždy rovnou na nás – prvotní informace poskytujeme zdarma.

Zasíláme informace důležité pro Váš business = ČTĚTE e-mailové zprávy z JHK - pravidelně rozesíláme podnikatelský Infoservis, připravujeme tištěný Zpravodaj JHK, informujeme Vás o novinkách v podnikání ve velkém rozsahu, ale vždy přehledně zpracovaných.

Informujeme Vás o aktuálních dotačních možnostech, podáváme projekty nebo se účastníme projektů, které napomáhají přímo Vašemu podnikání – pravidelně zasíláme Monitoring dotačních titulů s přehledem aktuálních možností, vyhodnotíme Váš investiční dotazník s konkrétním dotazem na možnost čerpat dotaci, zapojujeme Vás do našich projektů.

Propagujeme Vaše podnikání – Katalog členi-členům, Zpravodaj JHK, elektronický Infoservis, propagační balíčky JHK, časopis Komora.cz – produkty umožňující propagaci a reklamu Vašim službám, produktům i jednotlivým akcím.

Máme své zahraniční oddělení – přemýšlíte nebo již jste aktivní za hranicemi ČR? Spojíme Vás s našimi partnery v Linci a Pasově, Tver (Ruská federace).

Spolupracujeme se starosty a zástupci měst a obcí, místními akčními skupinami.

Vzděláváme Vás – naše semináře a kurzy mají vždy vysokou úroveň a naši lektoři jsou odborníci z praxe.

Nabízíme Vám možnost podílet se na tvorbě legislativy ČR, připomínkovat návrhy zákonů a novel – díky silnému postavení HKČR budou vaše připomínky brány v potaz.

Zveme vás na akce a setkání – žádná jiná společnost či instituce neorganizuje takový počet podnikatelských formálních i neformálních akcí, kterými Vám otevíráme dveře k novým kontaktům a podnikatelským příležitostem.

Máte možnost zapojit se do komorových sdružení a klubů – Stavebnictví a územní rozvoj, Doprava, Reality, Cestovní ruch, vedeme neformální kluby: IT klub, Klub personalistů, Klub marketingu a reklamy.

Máte možnost využívat služeb komorových právníků – ČR, Německo, právě připravujeme Švýcarsko.

NEZAPOMEŇTE, že členství v JHK vám přináší celokrajský rozsah, že záleží především na Vaší aktivitě - v jaké míře budete služby JHK čerpat, čekáme na Vaše nové podněty. 

Kontaktní formulář

Zaškrtnutím souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení Jihočeské hospodářské komory na e-mailovou adresu, kterou jste zadal/a do tohoto formuláře

Prohlašuji, že mi byly poskytnuty informace o zpracování osobních údajů
mapa area1 area3 area4 area5 area7