Aktuality

Zapojte se do Týdne vzdělávání dospělých, který nabídne pestrý program s workshopy, kurzy a dny otevřených dveří

27. červenec 2022
Marketing Vzdělávání HR a personalistika Podpora podnikání

Týden vzdělávání dospělých 2022 v Jihočeském kraji startuje v letošním roce v listopadu a vy můžete být jeho součástí. Tato tradičně pořádaná akce má za cíl představit široké veřejnosti zajímavou a různorodou škálu vzdělávacích aktivit v různých formátech a podobách, jako jsou např. workshopy, semináře, kurzy, kulaté stoly, dny otevřených dveří a mnoho dalších, a to jak v online, tak v offline podobě.

 

7. 11. – 13. 11. 2022

www.tydenvzdelavani.cz

 

Hlavním důvodem pořádání této akce je především zpřístupnit vzdělávání pro všechny a ukázat pestrost nabídky v Jihočeském kraji.

  • Chcete se do letošního Týdne vzdělávání dospělých zapojit jako přednášející? Stále máme prostor pro zájemce z řad vzdělavatelů, kteří by chtěli představit svou nabídku ostatním. Stačí vyplnit přihlášku na www.tydenvzdelavani.cz.

  • Jste pouze konzument vzdělávacích akcí pro dospělé, najděte si to pravé vzdělávání, které jsme spolu se vzdělavateli pro Vás připravili na letošní rok. Vyberte si v Programu na webu tydenvzdelavani.cz již nyní, kde budeme každý den pro Vás doplňovat nové a zajímavé vzdělávací akce.
     

VYPLNIT PŘIHLÁŠKU

 

Týden vzdělávání i na Facebooku

Sledujte také facebookový profil Týden vzdělávání dospělých – Jihočeský kraj (@TVDJK), kde budete dostávat průběžné informace o vzdělávání.

Týden vzdělávání dospělých 2022 v Jihočeském kraji pro Vás připravuje Jihočeská společnost pro rozvoj lidských zdrojů a Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích.

 


Sdílet článek:

Vytisknout článek

Související články

03. srpen 2022
Podpora podnikání

Získejte 10 000 € z projektu Demo4Green na demonstraci zelených technologií v Testbedu pro Průmysl 4.0

Projekt Demo4Green, vedený Institutem pro systémové a počítačové inženýrství, technologie a vědu (INESC TEC), podpoří osm společností ve vývoji inovativních technologií směřujících ke snížení uhlíkové...

Přečíst celý článek
29. červenec 2022
Podpora podnikání

Cirkulární řešení v podnicích - nová výzva z Národního plánu obnovy

Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlásilo výzvu na podporu cirkulární ekonomiky z Národního plánu obnovy. Cílem je předcházet vzniku odpadů, navýšit recyklační infrastrukturu a omezit plýtvání druhotn...

Přečíst celý článek
19. červenec 2022
HR a personalistika

Je vaše organizace připravená reagovat na globální trendy v oblasti lidského kapitálu? Zapojte se do mezinárodního průzkumu

Průzkum společnosti Deloitte se zabývá novými trendy v oblasti lidského kapitálu pro rok 2023 a na připravenost vaší organizace na ně reagovat. Při přípravě 12. výroční zprávy Global Human Capital Tre...

Přečíst celý článek