Aktuality

Podnikatelská mise do turecké Ankary je příležitostí pro firmy z oblasti dopravní infrastruktury, energetiky či strojírenství

08. září 2022
Byznys Obchod Strojírenství Podpora podnikání Export

Dovolujeme si Vás pozvat na podnikatelskou misi Hospodářské komory ČR doprovázející ministra průmyslu a obchodu Jozefa Síkelu do Turecka v termínu 19. – 21. října 2022. Misi organizuje Hospodářská komora ČR ve spolupráci se zastupitelským úřadem ČR v Ankaře a generálním konzulátem ČR v Istanbulu.

Podnikatelská mise s delegací a kulatým stolem v Ankaře

Tato doprovodná podnikatelská mise, kterou povede prezident HK ČR Vladimír Dlouhý, se uskuteční speciálním letadlem a v rámci jejího programu bude organizován podnikatelský kulatý stůl v Ankaře a podnikatelské fórum v Istanbulu. Plánováno je rovněž setkání podnikatelské delegace s ministrem průmyslu a obchodu, zástupci velvyslanectví ČR a členy oficiální delegace a večerní společenská akce.

Mise je primárně určena pro obory dopravní infrastruktura, energetika, strojírenství, životní prostředí, signalizační zařízení.

 

Registrace na misi

V případě Vašeho zájmu o účast v podnikatelské misi , prosím, zašlete následující dokumenty organizátorům mise:

  • vyplněnou závaznou přihlášku,
  • firemní profil v Aj (v editovatelné verzi),
  • snímek pro prezentaci
  • scan cestovního pasu (strana s fotografií; platnost pasu min. 6 měsíců po návratu zpět do ČR)

na e-mail javorova@komora.cz, a to nejpozději do 20.9.2022. Vzhledem k omezené kapacitě Vám doporučujeme přihlásit se co nejdříve.

Záloha na účastnický poplatek za misi zahrnuje: ubytování, podíl na místních transferech, podíl na cateringu, organizace podnikatelských akcí, asistenci pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady spojené s přípravou mise.

 

Zdroj: Hospodářská komora ČR

Dokumenty


Sdílet článek:

Vytisknout článek

Související články

21. září 2022
Byznys Podpora podnikání

Ministerstvo průmyslu a obchodu připravilo vládní manuál pro malé podnikatele a živnostníky, jak šetřit energii

Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) připravilo vládní manuál který má sloužit jako návod k tomu, jak šetřit energii v sektoru malých podnikatelů a živnostníků. 

Přečíst celý článek
19. září 2022
Byznys Podpora podnikání

Co přináší návrh antibyrokratického balíčku, který má podnikatelům ulevit úpravou některých zákonů?

Podnikatelům má v plánu vláda ulevit úpravou některých zákonů. V plánu má například povolit vykazovat a podávat přiznání v cizí měně nebo zredukovat povinnosti spojené s vedením účetnictví pro malé ne...

Přečíst celý článek
19. září 2022
Byznys

Dovolenou či dohody o provedení práce a pracovní činnosti čekají změny, které přináší novela zákoníku práce

Zaměstnavatelé budou muset nově poskytovat dovolenou i pracovníkům na dohody o provedení práce a o pracovní činnosti. Podmínky budou stejné jako u pracovního poměru. Dohodáři získají nárok na ošetřovn...

Přečíst celý článek