#jihoceskepodnikani
Menu

Aktuality

Adapterra Awards hledá nejlepší příklady adaptací na změnu klimatu. Přihlásit se můžete do konce března

25. březen 2021
Byznys Stavebnictví Společenská odpovědnost Podpora podnikání

Změna klimatu mění naše životy a je jen na nás, jak planetu připravíme na budoucnost. Soutěž Adapterra Awards vyhlášená Nadací Partnerství hledá a oceňuje projekty, které ochlazují naše města a pomáhají zadržovat vodu v krajině. Zapojte se i vy! Uzávěrka přihlášek je do 31. 3. 2021. 

Realizovali jste zelenou střechu či fasádu? Obnovili jste mokřad? Máte ve svém objektu systém recyklace šedé vody? Inspirujte ostatní a přihlaste svůj projekt do soutěže o nejlepší adaptační opatření Adapterra Awards, projekty z příhraničí budou také nově oceněny v rámci přeshraniční kategorie. Uzávěrka přihlášek je 31. 3. 2021.

I letos vybere Energy Centre České Budějovice z.s. ty nejlepší nápady z volné krajiny i městského prostředí, jak ve veřejném prostoru, tak na budovách. Hlásit se mohou hotové projekty z veřejné i komerční sféry. Na datu realizace nezáleží.

Veškeré informace k soutěži, databázi příkladů i nominační formulář najdete na webu www.adapterraawards.cz

Pro další informace můžete kontaktovat koordinátorku projektu za Jižní Čechy
Mgr. Petra Urbanová
projektová manažerka, Energy Centre České Budějovice, z.s.
Tel.: (00420) 387 312 580 | petra@eccb.cz


Sdílet článek:

Vytisknout článek

Související články

07. duben 2021
Podpora podnikání

SMART záruky usnadní malým a středním podnikatelům přístup k úvěrům na digitalizaci

Českomoravská záruční a rozvojová banka (ČMZRB) ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu (MPO) připravila pro malé a střední podnikatele tzv. SMART záruku, která jim usnadní přístup k úvěrům o...

Přečíst celý článek
07. duben 2021
Stavebnictví Společenská odpovědnost

RSI Akademie – Akademie sociálních inovací na venkově pro podnikatele, zaměstnance i aktivní občany

Kurz RSI Akademie – akademie sociálních inovací na venkově, který organizuje Regionální rozvojová agentura jižních Čech, je určen pro kohokoliv, koho zajímá udržitelný rozvoj venkova. Témata zahrnují ...

Přečíst celý článek
01. duben 2021
Byznys Podpora podnikání

Expandujte na americký trh: Online B2B jednání mezi českými a americkými firmami

Akci organizuje Hospodářská komora ČR ve spolupráci s Generálním konzulátem ČR v Los Angeles, California Governor’s Office of Business and Economic Development a s World Trade Center Los Angeles.

Přečíst celý článek
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.