Zaměstnanecké benefity od 2019 aneb bez nich to…

Zaměstnanecké benefity od 2019 aneb bez nich to nepůjde!

Datum: 23.01.2019

Čas: 09:00 - 16:00

Místo: České Budějovice, velká zasedací místnost JHK

Obsazenost: volno

Online přihláška:-

Cena: Cena pro členy: 2.400,- Kč bez DPH Cena pro ostatní: 3.600,- Kč bez DPH

Garant akce:   Barbora Sejková | sejkova@jhk.cz | Tel.: +420 602 502 671
Zaměstnanecké benefity od 2019 aneb bez nich to nepůjde!

téma semináře: Zaměstnanencké benefit od 1.1.2019 z pohledu pracovního práva, daně z příjmů, sociálního zabezbpečení a zdravotního pojištění podle stávající a připravované legsilativy.

Pracovněprávní a daňová legislativa umožňuje zaměstnavatelům, aby při motivaci a náboru zaměstnanců využívali nejrůznější benefity. Některé z nich jsou při splnění zákonných podmínek osvobozeny od daně a pojistného. Příslušná legislativa a oficiální výklady finanční správy se přitom stále mění a významně zasahují do nastavení benefitů. Získejte informace k aktuálnímu daňovému, pojistnému a právnímu ošetření zaměstnaneckých benefitů a komplexní přehled o možnostech využití jednotlivých benefitů.

Seminář je určen personalistům, právníkům a dalším osobám pracujícím v oblasti lidských zdrojů, jednatelům menších společností a organizací.

Co se na semináři dozvíte?

  • Zaměstnanecké benefity – pracovněprávní pohled
  • Vnitřní předpis vs. pracovní smlouva vs. zvláštní dohoda, Je možné benefit jednostranně odejmout? Nároková a nenároková složka mzdy vs. Benefity. Je home office benefitem? Náhrada při přijetí/přeložení – co to je a na co jde použít?
  • Zaměstnanecké benefity – pohled daně z příjmů, sociálního zabezpečení a zdravotního pojištění
  • Zákon o daních z příjmů, Zákon o pojistném na sociální zabezpečení, Zákon o pojistném na veřejné zdravotní pojištění
  • Příklady oblíbených zaměstnaneckých benefitů vč. právního, daňového a pojistného ošetření
  • Automobil pro služební i soukromé účely, Stravenky, Kafeterie, Home office, Moderní benefity
  • Závěrečná diskuse – odpovědi na dotazy účastníků

 

Lektorky:

Mgr. Anna Szabová, advokátka. V advokátní kanceláři Ambruz & Dark Deloitte Legal s.r.o., AK vede tým právníků zabývajících se pracovním právem a společně s daňovými odborníky společnosti Deloitte pracuje na implementaci projektů v oblasti odměňování zaměstnanců.
Ing. Lucie Rytířová, LL. M., daňová poradkyně zaměřující se na zdanění fyzických osob, včetně sociálního zabezpečení a zdravotního pojištění. Působí ve společnosti Deloitte, je členkou Prezidia Komory daňových poradců ČR a vedoucí odborné sekce daně zpříjmů fyzických osob této Komory.

Soubory ke stažení

pozvánka 93.97 KB stáhnout