LinkedIn pro byznys i recruitment

LinkedIn pro byznys i recruitment

Datum: 07.03.2019

Čas: 10:00 - 17:00

Místo: České Budějovice, velká zasedací místnost JHK

Obsazenost: skoro obsazeno

Online přihláška:-

Cena: Cena pro členy: 2.400,- Kč bez DPH Cena pro ostatní: 3.600,- Kč bez DPH

Garant akce:   Barbora Sejková | sejkova@jhk.cz | Tel.: +420 602 502 671
LinkedIn pro byznys i recruitment

POZOR: Kapacita pouze 15 osob!!!

LinkedIn je skvělým nástrojem pro podnikatele, obchodníky, finanční poradce, realitní makléře, konzultanty, lektory, marketéry... Pro všechny, kdo potřebují získávat nové klienty (B2B i B2C). Naučte se ho používat.

Co si z kurzu odnesete:
Během jediného dne vás naučím, jak si vytvoříte excelentní LinkedIn profil, který vás prodá a ukážu vám postupy, metody a tipy, jak na této profesní sociální síti získáte nové zákazníky a klienty pro svoje produkty, služby, projekty... B2B i B2C.

Komu je kurz určený:
Pro podnikatele, obchodníky, finanční poradce, realitní makléře, konzultanty, lektory, marketéry... Pro všechny, kdo potřebují získávat nové klienty (B2B i B2C).

Obsah kurzu:
Projdeme kompletní postup krok za krokem. Vše vám ukáži a vy si vyzkoušíte a nastavíte v reálném prostředí LinkedIn. Budu vám v tom aktivně asistovat, dávat vám zpětnou vazbu, konzultovat a odpovídat na vaše otázky

JANA BÁRTÍKOVÁ: Jsem autorka Linked Akademie, jediného uceleného kurzu, jak ovládnout LinkedIn, u nás. Učím vás, jak získávat nové zákazníky a klienty díky LinkedIn. 15 let jsem pracovala na manažerských a top manažerských pozicích v mezinárodních společnostech jako např. Rossmann nebo Christian Dior Parfums. Od roku 2013 podnikám. Vytvořila jsem celkem 3 vzdělávací a konzultační projekty, kterými do dnešního dne prošlo přes 30.000 lidí. Od roku 2015 učím vás, jednotlivce i firmy, B2B i B2C, jak můžete získávat nové zákazníky, klienty a zakázky díky LinkedIn. LinkedIn je nástrojem, který mi pomohl několikrát v kariéře i v podnikání.

Dokud jsem byla zaměstnanec, získala jsem díky této síti velmi zajímavé pracovní nabídky. Dnes je LinkedIn hlavním zdrojem mých zákazníků. Generuje mi 80% mých prodejů, objednávek a zakázek.

Soubory ke stažení

Pozvánka 92.74 KB stáhnout