Startup World Cup & Summit nabídne možnost se…

Startup World Cup & Summit nabídne možnost se srovnat s evropskou konkurencí

Startup World Cup & Summit nabídne možnost se srovnat s evropskou konkurencí

Již 160 startupů z 23 středoevropských a východoevropských zemí se přihlásilo do regionálního kola celosvětové startupové soutěže Startup World Cup 2018 (SWC18), které proběhne v rámci konference Startup World Cup & Summit (SWCS) v Praze. Říjnová konference, za kterou stojí startup inkubátor UP21 a akcelerátor Air Ventures, nabídne českým startupům unikátní příležitost porovnání se zahraniční konkurencí.

Doposud zaslalo do soutěže přihlášku 53 českých a 107 zahraničních mladých firem, které se přihlásily prostřednictvím stránek swcsummit.com. Přihlášky je možné zaslat do 12. září, konference se koná 17. října v paláci Lucerna, vstupenky jsou již nyní v prodeji. Organizátoři očekávají, že by celkový počet soutěžících mohl překonat 250, pomoci tomu má také 43 partnerů, především startupových inkubátorů, investičních fondů nebo coworkingových center.

Do finále regionálního kola SWC18 postoupí na základě hodnocení odborné poroty 9 startupů. O desáté místo se utkají zbylé startupy z TOP50. Pro těchto 41 firem bude v prostorách Lucerny připravena speciální „Pitch zóna", kde si mohou vyzkoušet prezentovat za zavřenými dveřmi svůj obchodní model před ostřílenými investory. Kromě cenné zkušenosti dostane jeden startup od mezinárodních investorů divokou kartu a možnost soutěžit v tentýž den o cestu do Silicon Valley.

Čtěte více....

Zdroj: Businessinfo.cz

Vydáno: 22.08.2017