Seminář Dotace nejen pro začínající podnikatele

Seminář Dotace nejen pro začínající podnikatele

Seminář Dotace nejen pro začínající podnikatele

Seminář „Dotace nejen pro začínající podnikatele" aneb PŘÍLEŽITOST PRO VAŠE PODNIKÁNÍ připravilo na termín 23. října 2017 Eurocentrum České Budějovice ve spolupráci s partnery, mimo jiné i s Jihočeskou hospodářskou komorou.

Cílem semináře je poskytnout podnikatelům přehledné informace o aktuálních dotačních možnostech z evropských fondů a o dalších projektech podporující podnikání v Jihočeském kraji v jeden den na jednom místě.

Seminář je vhodný, jak pro začínající podnikatele, tak i pro všechny další malé a střední podniky, které se zajímají, jaké dotace či jiné podpory mohou využít v následujícím podzimním období ku prospěchu rozvoje své firmy. Účastníci semináře získají srozumitelný a ucelený přehled v problematice dotačních možností napříč programy pro podporu podnikání. Zároveň budete moct na semináři konzultovat Váš projekt se zástupci jednotlivých programů či institucí.

Seminář se koná dne 23. 10. 2017 od 9:30 do 15:00 v Zastupitelském sále Krajského úřadu Jihočeského kraje (U Zimního stadionu 1952/2, České Budějovice).

Více informací k semináři naleznete v pozvánce a v programu nebo na webu Eurocentra ČB.

SEMINÁŘ JE BEZPLATNÝ. Registrovat se je možné (do 18. října 2017) prostřednictvím elektronického formuláře ZDE nebo na e-mail: pavla.slipkova@mmr.cz. Kapacita semináře je omezená.

Vydáno: 06.10.2017


Soubory ke stažení

Pozvánka 538.00 KB stáhnout
Pozvánka 302.34 KB stáhnout