Podpořte talentované děti, zapojte se do…

Podpořte talentované děti, zapojte se do Kabelkového veletrhu

Podpořte talentované děti, zapojte se do Kabelkového veletrhu

I v letošním roce se Jihočeská hospodářská komora zapojí do Kabelkového veletrhu Deníku, jehož cílem je pomoci talentovaným dětem našeho kraje. A zapojit se mohou i členové Jihočeské hospodářské komory.


Co je cílem?
Stejně jako v předchozích letech, i letos je záměrem Kabelkového veletrhu vybrat velké množství dámských kabelek, které mnohdy zůstávají ve skříních nepoužity více let a přitom by mohly jiným udělat radost. Ty pak budou využity k následnému prodeji, přičemž výtěžek bude prostřednictvím Městské charity České Budějovice cíleně poskytnut tam, kde jsou k rozvoji dětského talentu třeba.


Čím pomoci?
Do sbírky se můžete zapojit vy sami či vaši známí, spolupracovníci a kolegové. A čím pomoci? Přineste kabelky, nebo dětské knihy a bižuterii, které pomohou.


Kam vše přinést?
Kabelky, šátky a dětské knihy, které chcete darovat, zaneste do Vaší oblastní kanceláře Jihočeské hospodářské komory, která vytvoří vlastní sběrné místo a darované věci předá do redakce Deníku. Sběrné místo můžete připravit i ve Vaší firmě. To prosím sdělte nám či přímo do redakce vašeho Deníku, který jej uveřejní, přijede kabelky vyzvednout a o vaší sbírce napíše reportáž.


Kdy?
Sbírka potrvá celé léto. Ve středu 6. září od 9 hodin pak proběhne v IGY Centru České Budějovice prodej za symbolické ceny.


Více informací o kabelkovém veletrhu naleznete na stránkách Jihočeské hospodářské komory či na Facebookových stránkách tohoto projektu https://www.facebook.com/kabelkovyveletrh/.

Vydáno: 13.07.2017