Podnikatelská mise do Korejské republiky

Podnikatelská mise do Korejské republiky

Podnikatelská mise do Korejské republiky

HKČR si Vás dovoluje informovat, že byl již stanoven nový termín konání doprovodné podnikatelské mise předsedy Senátu Parlamentu ČR Milana Štěcha do Korejské republiky. Mise se uskuteční v termínu od 28. října (odlet z letiště Praha – Kbely v pozdních večerních/nočních hodinách) do 2. listopadu 2017.

V průběhu mise se uskuteční Česko-korejské podnikatelské fórum v Soulu a v Busanu, na přípravě dalšího programu se momentálně pracuje (návštěvy firem, večerní společenská setkání, apod.).

V případě Vašeho zájmu o účast v misi nám zašlete vyplněnou závaznou přihlášku (ve formátu MS Word + sken), firemní profil v Aj a Čj (Ms Word), sken pasu (strana s fotografií) a slide pro prezentaci do 9.8.2017 emailem na leinerova@komora.cz. Upozorňujeme, že kapacita je omezena v závislosti na kapacitě míst pro podnikatelskou delegaci ve speciálním letadle.

Výše účastnického poplatku pro členy HK ČR činí 2.107,- EUR nebo 55.860,- Kč či 2.218,- EUR nebo 58.800,- Kč pro nečleny HK ČR. O platbě v Kč nás prosím předem informujte označením v závazné přihlášce. Účastnický poplatek zahrnuje: transfery, ubytování se snídaní, poplatek za organizaci firemních jednání, podíl na pronájmu jednacích prostor, podíl na poplatku za catering, podíl za poplatek zahraničním organizátorům mise, službu pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady HK ČR spojené s přípravou mise.

Na podnikatelskou misi se bude připravovat katalog českých firem společně s agenturou PP Agency. Každá účastnická firma bude mít základní zápis v katalogu zdarma. Ten se bude distribuovat partnerům na podnikatelských setkáních v uvedených městech a mohou zde inzerovat i firmy, které se mise účastnit nebudou. V tomto případě, prosím, kontaktujte přímo agenturu, která Vám sdělí podrobnější podmínky Vaší propagace: pí. Rudlofová, rudlofova@ppagency.cz tel: 221 406 652.

zdroj: HKČR

Vydáno: 17.07.2017


Soubory ke stažení

Profil ČJ 97.00 KB stáhnout
Profil ENG 34.06 KB stáhnout
Závazná přihláška 49.28 KB stáhnout
Prezentace 270.93 KB stáhnout