Podnikatelská mise do Korejské republiky

Podnikatelská mise do Korejské republiky

Podnikatelská mise do Korejské republiky

Hospodářská komora ČR byla pověřena organizací doprovodné podnikatelské mise předsedy Senátu Parlamentu ČR Milana Štěcha v termínu 5. -10. června 2017 do Korejské republiky.

V průběhu mise se plánuje zorganizovat Česko-korejské podnikatelské fórum a následná B2B jednání v Soulu a Busanu, dále předpokládáme možnost účasti firem na některých jednáních předsedy Senátu, společenské podniky, apod. Na přípravě programu se v tuto chvíli intenzivně pracuje, bližší program bude znám v následujících týdnech.

Výše účastnického poplatku činí 2.107,- EUR nebo 55.860,- Kč (výše účastnického poplatku pro členy HK ČR) či 2.218,- EUR nebo 58.800,- Kč (výše účastnického poplatku pro nečleny HK ČR). O platbě v Kč nás prosím předem informujte označením v závazné přihlášce. Účastnický poplatek zahrnuje: transfery, ubytování se snídaní, poplatek za organizaci firemních jednání, podíl na pronájmu jednacích prostor, podíl na poplatku za catering, podíl za poplatek zahraničním organizátorům mise, službu pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady HK ČR spojené s přípravou mise.

V případě zájmu o účast se prosím registrujte zasláním vyplněné závazné přihlášky (podepsaný sken + MS WORD), firemních profilů, snímku pro prezentaci a skenu pasu (stranu s fotografií) emailem na leinerova@komora.cz nejpozději do 18. dubna 2017. Upozorňujeme, že kapacita je omezena v závislosti na kapacitě míst pro podnikatelskou delegaci ve speciálním letadle.

Zdroj: HKCR

Vydáno: 11.04.2017


Soubory ke stažení

Závazná přihláška 49.56 KB stáhnout
Prezentace 270.93 KB stáhnout
Profil ENG 34.06 KB stáhnout
Profil ČJ 97.00 KB stáhnout